• קטגוריות

 • כתבות קודמות

 • כיצד לבחור אוזניות טובות לשנת 2019

  Bconnect Team

  01.12.18 Bconnect Team
  אחד האביזרים הפופולרים שיש לנו בצמוד לטלפון החכם הן האוזניות.
  העולם החדש, העולם הנייד,  הביא לנו אפשרויות רבות ומגוונות לצריכת המדיה שלנו, בין אם אנו בתנועה, בישיבה בבית, משרד או מסעדה ואפילו בשינה.
  כמעט כולם שומעים מוזיקה או בסרטונים בנייד ולכן בחירת אוזניות טובות הוא נושא שאין לזלזל בו.

  הדרך לבחירת אוזניות מורכבת מכמה פרמטרים חשובים:

  1. איכות הצליל – נראה כי זהו הפרמטר הכי חשוב כי בסופו של דבר זה מה שאנו עושים עם האוזניות. קשה לנו לקבוע במדויק מה נחשב הכי טוב כי ״על טעם וריח אין מה להתווכח״ וזה תופס גם בנושא הצליל - מה שנשמע לאחד מעולה יכול להישמע לאחרי פחות טוב. נסו לברר לגבי החברה שאתם רוצים לרכוש ממנה את האוזניות. יש מותגים לדוגמא הידועים באוזניות עם באסים מודגשים או מותגים עם צלילים גבוהים וחדים. כל אחד יידע לפי הטעם המוזיקלי שלו לאיזה כיוון הוא נמשך יותר. כמובן שיש מותגים הידועים באיכות הצליל במוצריהן, מותגים שמתמחים בייצור מוצרי סאונד ורכישה מהם כבר מבטיחה לכם שרכשתם מוצר עם איכות צליל גבוהה.

  2. נוחות – אין דבר יותר מעצבן מאוזניות לא נוחות, לדוגמא אוזניות שלוחצות לאחר שימוש ממושך ועוד גורמים אחרים שבסופו של דבר פוגעים בחווית האזנה שלכם. חשוב להקפיד לרכוש אוזניות אשר מתאימות עבורכם. כל אחד יש לו מבנה ראש ואוזניים שונים לכן מה שיתאים לאחד יתכן ולא יתאים לשני. האוזניות מתחלקות לשלושה סוגי מבנה:  • מעבר לאוזן Over The Ear לרוב אוזניות גדולות ומאד נוחות כי הן עוטפות את כל האוזן

  • על האוזן On Ear אוזניות בגודל בינוני המכסות את האוזן ולא מעבר

  • בתוך האוזן In Ear אוזניות קטנות הנכנסות לתוך האוזן


  כל אחד צריך לבחור בסוג שנוח לו, כזה שיוכל להיות איתן זמן ממושך ולהאזין בנוחות.

  3. מחיר – לא תמיד מחיר גבוה הוא סימן לאוזניות שתאהבו. מחיר גבוה מראה לרוב על איכויות חומרי ייצור וכמות מחקר, פיתוח והשקעה העומדים מאחורי הייצור. למרות זאת, ניתן להשיג אוזניות במחיר סביר מבלי לקרוע את הכיס. גם מחיר זול מדי אמור להחשיד ולהראות על ייצור מחומרים זולים ומוצר לא איכותי. אבל למרות מה שרשמנו היות וקשה להתווכח עם הטעם המוזיקלי של כל אדם, לעיתים תאהבו אוזניות במחיר מאד נמוך בדיוק כפי שיש מצב שלא תאהבו אוזניות עם תג מחיר גבוה.

  4. עיצוב – זהו פרמטר שבעבר לא היה נכנס לשיקולים אבל היום, כשאוזניות הן פריט עיצובי, פריט המעיד על הסטייל שלכם, העיצוב שלהן לא פחות חשוב. גם כאן אין מה להתווכח על הטעם ולשמחתנו הרבה יש כיום הרבה מאד עיצובים וכל אחד יכול לקלוע לטעם שלו.

  לסיכום, בפעם הבאה כשאתם הולכים לקנות אוזניות חדשות, זכרו את 4 הפרמטרים האלה ונסו לחפש משהו שיענה על הצרכים שלכם בהתאם לסעיפים. המלצה חמה שלנו היא להתנסות ולשמוע איתן בטרם רכישה. אין כמו ניסיון אישי ורק בצורה שכזו תוכלו להבין האם הן נוחות, מעוצבות והאם איכות הצליל תואמת לצפיות שלכם.

  לכתבות נוספות

  • אוזניות לילדים והאזנה בטוחה

   19.09.21 Bconnect Team
  • כיצד פועלת טעינה אלחוטית?

   הקוראים הוותיקים עוד זוכרים שפעם הטלפון היה מחובר עם חוט לקיר. כיום הנייד שלנו מחובר עם כבל לקיר על מנת להיטען אבל בעתיד הקרוב כבר לא נזכור שהיה צורך לחבר כבל אל הנייד על מנת להטעין אותו. העולם הופך להיות אלחוטי. טכנולוגית טעינה מהירה כבר נמצאת 19.12.18 Bconnect Team
  • כיצד לבחור אוזניות טובות לשנת 2019

   אחד האביזרים הפופולרים שיש לנו בצמוד לטלפון החכם הן האוזניות. העולם החדש, העולם הנייד,  הביא לנו אפשרויות רבות ומגוונות לצריכת המדיה שלנו, בין אם אנו בתנועה, בישיבה בבית, משרד או מסעדה ואפילו בשינה. 01.12.18 Bconnect Team
  מוצרים הוסרו'
  WhatsApp chat