• קטגוריות

 • כתבות קודמות

 • מדריך עשה ואל תעשה ברכישת מטען לסלולרי

  Bconnect Team

  01.12.18 Bconnect Team
  המטען הסלולרי שלנו הוא החיים שלנו, בלעדיו לא יהיה לנו חיבור לעולם ובלעדיו לא נוכל להטעין את המכשיר שלנו. אנו בטוחים שאין אחד שלא נתקל במצב בו הוא קם בבוקר ורואה כי משהו השתבש והנייד שלו לא הוטען בלילה או פשוט נשכח לשים בטעינה. התחושה שנתקלים בנייד לא טעון משולה לאסון גדול, כי הרי בלי אחוזי סוללה גבוהים בנייד החיים שלנו לא יהיו תקינים. לכן כאשר אתם הולכים לרכוש מטען חשוב מאד שתזכרו את הכללים הבאים:

  1. רכשו מטען איכותי שיהיה מקורי או לפחות מטען ממותג ידוע ואמין. אחת הבעיות החמורות במטען לא תקין או מטען באיכות ירודה היא סכנת התחשמלות או שריפה. הרבה מטענים לא איכותיים גורמי לקצר, התחממות ואף שריפת המטען עצמו דבר היכול להתרחב לשריפה גדולה במקום בו הוא היה בחשמל. כיום, הודות לטכנולוגיה מתקדמת במכשירים הסלולריים, שימוש במטען איכותי יביא לכך שהנייד לא יטען אבל לא יביא לנזק ממשי לנייד.

  2. המכשירים שלנו היום כל כך חכמים, שהם יודעים לזהות תנודות בזרם שהמכשיר מקבל מהמטען ולהתמודד עם זה. מה שאומר שהבעיה בשימוש עם מטען לא איכותי תהיה במטען עצמו ולא במכשיר. נשאלה השאלה, כיצד נזהה שהמטען שלנו אינו מזויף ובאמת המותג שרשום עליו הוא היצרן שלו? לצערנו אין לנו תשובה ברורה כי כמות הזיופים הזולים גדולה וכיום איכות הזיוף כל כך טובה שקשה להבחין בין מטען מקורי למטען מזויף. לכן אנו ממליצים לקנות במקום מסודר ואמין, כזה שאתם סומכים עליו שימכור מוצרים איכותיים. זכרו שגם מחיר זול מדי עבור המטען הוא סימן לכך שכנראה המוצר לא מקורי ולא איכותי. שימו לב שלא רשמנו לקנות אך ורק מטענים מקוריים אלא ניתן לקנות גם מטענים מחברות אחרות, חברות מוכרות אשר מייצרות מטענים. אנו ממליצים לרכוש מטענים ממותגים ידועים כמו Belkin ולא לרכוש מטענים מיצרנים סינים אנונימיים ולא ידועים.

  3. רכשו מטען המתאים למוצר אותו אתם רוצים להטעין. פעם זה היה פשוט, היה מטען לנייד ומטען לטאבלט. היום מרבית המוצרים משתמשים באותו סוג של מטען ואתם יכולים להטעין לא רק את הנייד אלא גם אוזניות, שעונים, רמקולים ועוד הרבה מוצרים אחרים. חלק מהמכשירים הניידים היום הם בעלי טעינה מהירה ולכן ניתן להשתמש במטען חזק יותר, מטען המיועד להטעין בטכנולוגית טעינה מהירה. לכן כאשר אתם קונים מטען תוודאו שהוא מתאים במתחים שלו למוצר אותו הוא הולך להטעין.

  4. בדקו את איכות הכבל. לא רק המטען שלכם אמור להיות איכותי ותקין, גם כבל הטעינה צריך להיות מתאים לשימוש שלו. הרבה פעמים אתם נתקלים בטעינה איטית מאוד של הנייד שלכם ומסתבר שהבעיה היא לא במטען אלא בכבל לא איכותי. כבל לא איכותי יכול להרוס לכם את החיבור במכשיר ולאחר שימוש מספר פעמים עם כבל שכזה שקע ההטענה במכשיר שלכם ינזק ותצטרכו להחליפו. כבל לא איכותי מטעין לאט את המכשיר. לכן וודאו שהכבל בו אתם משתמשים הוא כבל איכותי ומתאים למכשיר.

  5. אם איכות הסביבה חשובה לכם, אנו ממליצים לעבור למטענים עם מספר יציאות הטענה. זהו אותו מטען שאתם מכירים אבל ניתן לחבר אליו מספר כבלים שונים ועדין לקבל את אותן עוצמות הטענה. לדוגמא המטען הזה של Belkin


  בשיטה הזו לא תצטרכו מספר רב של מטענים ושקעים פנויים בבית, מטען אחד שעושה את העבודה עבור כל המכשירים בבית. שימו לב כאשר רוכשים מטען שכזה לרכוש מטען ממותג ידוע ואיכותי.

  לכתבות נוספות

  • אוזניות לילדים והאזנה בטוחה

   19.09.21 Bconnect Team
  • כיצד פועלת טעינה אלחוטית?

   הקוראים הוותיקים עוד זוכרים שפעם הטלפון היה מחובר עם חוט לקיר. כיום הנייד שלנו מחובר עם כבל לקיר על מנת להיטען אבל בעתיד הקרוב כבר לא נזכור שהיה צורך לחבר כבל אל הנייד על מנת להטעין אותו. העולם הופך להיות אלחוטי. טכנולוגית טעינה מהירה כבר נמצאת 19.12.18 Bconnect Team
  • כיצד לבחור אוזניות טובות לשנת 2019

   אחד האביזרים הפופולרים שיש לנו בצמוד לטלפון החכם הן האוזניות. העולם החדש, העולם הנייד,  הביא לנו אפשרויות רבות ומגוונות לצריכת המדיה שלנו, בין אם אנו בתנועה, בישיבה בבית, משרד או מסעדה ואפילו בשינה. 01.12.18 Bconnect Team
  מוצרים הוסרו'
  WhatsApp chat