• קטגוריות

 • כתבות קודמות

 • אוזניות לילדים והאזנה בטוחה

  19.09.21 Bconnect Team
  תהיתם פעם אם אוזניות לילדים שאתם רוכשים בטוחות לשימוש לאוזניים הקטנות שלהם? בעקבות מחקר חדש על אוזניות לילדים ואובדן שמיעה פוטנציאלי, עוצמת הקול המרבית בסדרת אוזניות קשת לילדים שלנו, Jbuddies, לא יעברו את העוצמה הבטוחה לפעוטות, לילדים, או לבני נוער. לאוזניות קשת לילדים ה-Jbuddies וסת עוצמה המגביל את העוצמה ל-85 דציבלים, שזו המגבלה שנקבעה בשנת 1998, על ידי המכון הלאומי לבטיחות ובריאות בארה"ב, על פי ניו יורק טיימס.

  עם זאת, מותגים מסוימים משווקים את האוזניות שלהם כבטוחות להאזנה עבור ילדים, אך מתברר שהן עולות על 85db ולכן בעוצמה מלאה יכולות לגרום נזק אפילו בשימוש קצר. אגב, על פי המחקר, למרות המלצת הרגולטור, מומלץ לנסות לשמור על עוצמה מרבית של כ-60% מעוצמה זו (nytimes.com).

  אתר Wirecutter מדווח שהמכון האמריקאי למניעת מחלות (CDC) ערך לאחרונה מחקר בנוגע לאובדן שמיעה בקרב מבוגרים, בעקבות דיווחים רבים על התופעה בקרב מבוגרים רבים. על פי ה-CDC, "כמעט אחד מכל ארבעה מבוגרים (24%) סובל מחריצים אודיומטריים, המרמזים על שכיחות גבוהה של אובדן שמיעה, הנגרמת על ידי רעש". המחקר בעצם מראה שאובדן שמיעה הנגרם על ידי רעש, נפוץ יותר ממה שנהוג לחשוב ולעתים קרובות הבעיה בלתי מזוהה בקרב מבוגרים. הנזק מתרחש לאורך זמן ויכול להתחיל בגיל צעיר. זו הסיבה שהרגלי הקשבה בטוחים צריכים להיות מתורגל מוקדם עם ילדים צעירים.

  "ילד שלובש אוזניות, הנמצא במרחק של זרוע מהורה, עדיין צריך להיות מסוגל לשמוע כששואלים אותו שאלה". (nytimes.com)

  לכן, אוזניות מומלצות לילדים הן כאלה שמאפשרות לילדים לשמוע את הסביבה ולא רק את התוכן שהאוזניות משמיעות.

  Wirecutter, מתוך הניו יורק טיימס, ביצע את המחקר היסודי בקרב כ-30 ילדים בפאנל ובחר את אוזניות JBuddies Studio Over Ear שלנו כאוזניות הילדים הגדולות הטובות ביותר.

  סדרת אוזניות ה-JBuddies של Jlab כוללת אוזניות קשת לילדים, אוזניות בלוטוס אלחוטיות לילדים ואוזניות עם מיקרופון לילדים. JBuddies מתאימות לא רק לילדים הגדולים יותר אלא גם כאוזניות לילדים קטנים.

  לורן דראגן וברנט באטרוורת' מ-Wirecutter ציינו כי "למרות הטענות כי אוזניות לילדים מגבילות את עוצמת הקול ל-85 דציבלים (הרמה שארגון הבריאות העולמי מחשיב כ"בטוחה יותר"), עד שליש מהאוזניות לילדים שבדקנו חרגו מרמה זו כאשר הן נמדדות ברעש ורוד, ומאפשרות עוצמות גבוהות יותר - לפעמים גבוהות בהרבה", צוין במאמר. (thewirecutter.com)

  לכתבות נוספות

  • אוזניות לילדים והאזנה בטוחה

   19.09.21 Bconnect Team
  • כיצד פועלת טעינה אלחוטית?

   הקוראים הוותיקים עוד זוכרים שפעם הטלפון היה מחובר עם חוט לקיר. כיום הנייד שלנו מחובר עם כבל לקיר על מנת להיטען אבל בעתיד הקרוב כבר לא נזכור שהיה צורך לחבר כבל אל הנייד על מנת להטעין אותו. העולם הופך להיות אלחוטי. טכנולוגית טעינה מהירה כבר נמצאת 19.12.18 Bconnect Team
  • כיצד לבחור אוזניות טובות לשנת 2019

   אחד האביזרים הפופולרים שיש לנו בצמוד לטלפון החכם הן האוזניות. העולם החדש, העולם הנייד,  הביא לנו אפשרויות רבות ומגוונות לצריכת המדיה שלנו, בין אם אנו בתנועה, בישיבה בבית, משרד או מסעדה ואפילו בשינה. 01.12.18 Bconnect Team
  מוצרים הוסרו'
  WhatsApp chat